Winyle

Opakowania do kopert winylowych są różne. Zazwyczaj jednak są kartonowe, dzięki czemu istnieje duża możliwość personalizacji wydania Zarówno pod względem płyty jak i opakowania. W naszej ofercie znajdują się kartonowe opakowania zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na kartonowe opakowania do płyt gramofonowych.  Opakowania wykonujemy w w trzech najbardziej popularnych formatach: 7″, 10″ oraz 12″. Dodatkowo możemy je pokryć folią błyszczącą, matową, folią aksamitną – soft touch bądź lakierem wybiórczym (tylko koperty 7″ i 10″), aby nadać im ponadczasowy wygląd.  Zapraszamy do kontaktu w celu poznania oferty cenowej na koperty kartonowe  z przesłanym indywidualnym nadrukiem.

Płyta gramofonowa (potocznie zwana winylową) to analogowy zapis dźwięku.  Swoją świetność miały od końca wieku XIX do lat 80. XX w. jednak  w ostatnim czasie z rozmachem wracają do łask muzykomanów i zwolenników  klasycznego brzmienia.  Płyta winylowa  swoją nazwę zawdzięcza materiałowi z jakiego jest wykonana chloru winylu – poli (można również spotkać płyty analogowe z  ebonitu bądź szelaku ). Najczęściej występuje w kolorze czarnym, można jednak spotkać również inne odcienie.

Zajmujemy się produkcją płyt winylowych. Oferujemy wszystkie formaty: 7″, 10″ oraz 12″Informacje na temat produkcji można znaleźć po indywidualnym kontakcie z nami.