Płyty CD / DVD

Nasza drukarnia specjalizuje się z w wykonywaniu płyt CDR/DVDR/DBR. Możemy wykonać kompleksowo każde zamówienie.

Nadruki

Nasza firma specjalizuje się w nadrukach na płytach CD-R, DVD-R, BD-R, mini CD-R, mini DVD-R, wizytówkach CDR.  Oferujemy trzy techniki nadruku: offset, sitodruk a także druk cyfrowy. Dzięki temu możemy dostosować wydruk do Państwa oczekiwań, zarówno jakościowych jak i cenowych.

Co możemy wykonać:

  • Offsetem drukujemy na płytach CD-R, DVD-R, a także BD-R.
  • Cyfrowo możemy wydrukować na każdej płycie (CD-R, DVD-R, BD-R, mini CD-R, mini DVD-R, wizytówki CDR).
  • Sitodrukiem jesteśmy w stanie zadrukować CD-R, DVD-R, a także BD-R. Nasz sitodruk drukuje do 5 kolorów pantone plus biały poddruk, możemy wykonać płyty także bez apli, czyli wydruk będzie bezpośrednio na metalizacji.

Bardzo ważne jest to, że nasze nadruki są stałe, odporne na zdrapania czy warunki atmosferyczne. Nie są to etykiety i nie jest to wydruk na bardzo popularnych domowych drukarkach atramentowych. Pierwsze niosą ze sobą ryzyko odklejenia nawet w napędzie, drugie niezabezpieczone można zeskrobać paznokciem. Nasze wydruki są profesjonalne i bardzo trwałe, jeżeli szukają Państwo trwałego produktu to idealnie trafiliście. Zapraszamy do kontaktu, aby uzgodnić szczegóły i cenę. Świadczymy również usługi konsultingowe, doradzamy przed zamówieniem jaką technikę najlepiej jest wybrać, aby osiągnąć jak największe korzyści.

Nagranie płyt

Obok nadruków na płytach mamy do zaoferowania również nagrywanie płyt, co pozwoli Państwu zaoszczędzić czas na samodzielną duplikację. Nasza firma wyposażona jest w szereg nagrywarek, przez co proces nagrywania jest znacznie skrócony. Po co męczyć się samemu i tracić swój czas, gdy ktoś może zrobić coś za nas? W naszej firmie otrzymają Państwo gotowy produkt przeznaczony do bezpośredniej dystrybucji. Jedyną rzeczą jaką muszą Państwo wykonać jest dostarczenie materiału do powielania, a można to zrobić na dwa sposoby, albo wysłać do nas bezpośrednio płytę w skali 1:1, a my wykonujemy z niej wierne kopie, bądź wysłanie na serwer ftp obrazu płyty .iso bądź .nrg (prosimy o spakowanie pliku np. zipem).

 

Tłoczenie płyt 

Przy większych nakładach (od 500 sztzapraszamy do tłoczenia. Możemy wytłoczyć płyty CD, DVD5, DVD8 i wykonać na nich nadruk offsetowy bądź sitodrukowy. Tłoczenie jest to prces trwalszy, ponieważ płyta jest wyprodukowana od podstaw z Państwa materiałem, jednak opłacalne jest wykonanie tłoczenia dla nakładu od 500 szt, co nie oznacza, że nie możemy wytłoczyć 100 szt, wszystko zależy od parametrów zamówienia, dlatego zapraszamy do kontaktu w celu uzgodnienia szczegółów.

 

  • Plakaty? Najtaniej tylko u nas!!