Druk jedno- dwustronicowy

Plakaty

Potrzebujesz plakatu? To dla nas żaden problem, możemy go wykonać w dowolnym formacie.

Print shop (press printing) - Finishing line. Post press finishing line machine: cutting, trimming, paperback and binding

Plakaty od zawsze były swojego rodzaju towarem poligraficznym o charakterze reklamowym. Duży format i idealny skład graficzny pozwala przyciągnąć uwagę potencjalnych odbiorców. Dlatego bardzo ważne jest jego idealne wykonanie i niepowtarzalny wygląd, aby wyróżnić się z tłumu. A w tym pomożemy Ci właśnie my dzięki naszemu bogatemu zasobowi maszyn, możemy zapewnić Ci niepowtarzalny wygląd plakatu, który idealnie pomoże Ci w marketingu firmy.

 

Ulotki

Szukasz wykonawcy ulotek? To my!

Możemy wykonać ulotki w każdym formacie, a także na prawie każdym rodzaju papieru.

Wyróżniamy ulotki jedno kartkowe oraz składane, w dowolnym formacie i niemal w każdej dostępnej gramaturze papieru.

 

 

pagine colorate

Banery

Szukasz baneru dla swojej firmy?

Baner jest to forma reklamy, zazwyczaj wydrukowana na płachcie materiału w celu przekazania jakiejś informacji bądź reklamy. Jest to jedna z najtańszych, a zarazem najbardziej efektywna oraz niezwykle skuteczna forma reklamy. Banery reklamowe cieszą się ogromną popularnością, ponieważ są łatwe w transporcie, dzięki czemu bez problemu można zmienić ich miejsce. Szeroki wybór materiałów i wzorów umożliwia jego dopasowanie do indywidualnych potrzeb klienta. Dodatkowo różnorodność rodzajów pozwala na wyróżnienie się z tłumu.